Головна Новини Фінанси 2024 Металургійній галузі загрожує катастрофа: Україна залишиться без коксівного вугілля
commentss НОВИНИ Всі новини

Металургійній галузі загрожує катастрофа: Україна залишиться без коксівного вугілля

Металургійна галузь на межі катастрофи: що сталося із видобутком коксівного вугілля

13 грудня 2024, 14:43
Поділіться публікацією:

Бої поблизу Покровська стали причиною припинення роботи найбільшої вугільної шахти України. Зупинило видобуток шахтоуправління “Покровське”. Зазначається, що це унікальна шахта з видобутку коксівного вугілля біля Покровська у Донецькій області.

Металургійній галузі загрожує катастрофа: Україна залишиться без коксівного вугілля

Ілюстративне фото

За інформацією видання hromadske, компанія “Метінвест” оперативно евакуювала працівників і членів їхніх сімей. У компанії пояснили рішення наближенням лінії фронту та частими обстрілами, що унеможливлює подальшу роботу. 

У виданні уточнили, що шахта не повністю припинила роботу, зупинили лише одну з її ділянок, розташовану в селі Піщане під Покровськом на Донеччині. Туди наближається лінія фронту. Інші ж ключові об'єкти шахти зараз продовжують працювати.

Призупинення роботи шахти та евакуацію основного персоналу пояснили погіршенням ситуації з безпекою та посиленням обстрілів. 

У компанії додали, що остаточний вплив призупинення роботи на шахті під Покровськом в Піщаному досі оцінюють, а рішення про відновлення роботи ухвалюватимуть залежно від ситуації на фронті.

ЗМІ раніше повідомляли, що вугілля, яке видобувають біля Покровська, унікальне і замінити його зможуть лише імпортом. До того ж, втрата контролю над шахтою призведе до значного скорочення виробництва сталі в Україні.

Відомо, що шахтоуправління “Покровське” створили у 1990 році. Це найбільше підприємство в Україні та одне з найбільших у Східній Європі з видобутку коксівного вугілля, повідомляють на сайті компанії. Промислові запаси вугілля становлять 200 мільйонів тонн, термін розробки — понад 40 років.

Нагадаємо, що міжнародні партнери, як розповідав портал “Коментарі”, пропонують різні мирні ініціативи для тимчасового припинення вогню.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини