Головна Новини Фінанси 2025 Українці отримали рекордну суму "Нацкешбека" за місяць: деталі
commentss НОВИНИ Всі новини

Українці отримали рекордну суму "Нацкешбека" за місяць: деталі

Українці активно купували товари вітчизняного виробництва у березні

сьогодні, 15:12 comments1723
Поділіться публікацією:

Українці отримали 443 млн грн "Національного кешбеку" за покупку товарів вітчизняного виробництва у березні. Це рекордна сума за один місяць від старту програми у вересні 2024 року. Як повідомляє портал "Коментарі", про це повідомляє Міністерство економіки.

Українці отримали рекордну суму "Нацкешбека" за місяць: деталі

Нацкешбек. Фото: з відкритих джерел

Відомство зазначає, виплати отримали 3,4 млн учасників програми, які накопичили понад 2 гривні кешбеку та активували карти для виплат у додатку "Дія".

Повідомляється, що за весь час дії програми українці отримали близько 2 млрд грн кешбеку від держави: за вересень – 37,2 млн грн; за жовтень – 119,2 млн грн; за листопад – 232 млн грн; за грудень та січень – 714 млн грн; за лютий – 384 млн грн; за березень – 443 млн грн.

Читайте також на порталі "Коментарі" — за час дії програм "Зимова підтримка" та "Національний кешбек" українці активно використовують державну підтримку для задоволення своїх базових потреб та підтримки економіки. За період з 25 жовтня 2024 року по 1 лютого 2025 року громадяни витратили понад 6,7 мільярда гривень.

56% загальної суми, отриманої через державні програми, було витрачено на оплату комунальних послуг. Це показує, наскільки критично важливими є ці фінансові ін'єкції для українців у зимовий період. За словами Першого віце-прем'єр-міністра України Юлії Свириденко, ці кошти не лише покривають базові потреби, а й підтримують вітчизняний бізнес, сприяють створенню нових робочих місць та поповнюють державний бюджет через податки.

До інших популярних категорій витрат увійшли мобільний зв'язок (1,4 млрд грн), заклади харчування (386 млн грн) та медичні послуги (189 млн грн). Витрати на транспорт, благодійність і навіть на книги також є значними — загальна сума витрат демонструє широкий спектр потреб, на які спрямовуються кошти з програми.

Також видання "Коментарі" повідомляло – в Україні знову актуалізувалося питання щодо збільшення мінімальної заробітної плати. Законодавча ініціатива, яка з'явилася на сайті Верховної Ради, пропонує поступове підвищення мінімалки вже з 1 липня 2025 року.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини